top of page
Rahvusvahelise strateegilise liidu "Doctor Music" liige
Muusikateraapia ja korrigeeriva pedagoogika ravi- ja rehabilitatsiooni keskus
Tere tulemast!

          Kohtla-Järve linna 70. juubelisünnipäeva paiku, 8. juunil 2016 avas oma uksed muusikateraapia ja  korrektsioonipedagoogika salong "Doctor Music from Estonia OÜ".

          Salongi lühikese tegevusaja jooksul pöördus selle poole hulganisti Kohtla-Järve ja Eesti teiste linnade elanikke, tuldi ka välismaalt. Praktika näitas, et patsientidel on suured soovid ja lootus saada abi muusikateraapiast ning art-teraapiast koos korrektsioonipedagoogika ja psühholoogilise toetusega.

          Kõik need eeldused andsid tõuke teha algust keerulise, kuid huvitavaga  – rehabilitatsioonikeskusega, mis osutaks suurt tähelepanu abivajajatele sellistes probleemides, nagu psühhoemotsionaalse seisundi ja psühhosomaatilised häired.

          03.02.2017 muutis muusikateraapia ja  korrektsioonipedagoogika salong "Doctor Music from Estonia OÜ" oma staatust – nüüd on tegemist rehabilitatsioonikeskusega, kuna sotsiaalministeeriumilt saadud tegevuslitsents võimaldab teenindada inimesi rehabilitatsioonikavade alusel, mistõttu on keskuse pakutavad teenused paljudele kättesaadavamad.

          Igaüht, kes astub üle rehabilitatsioonikeskuse läve, võtab vastu professionaalne meeskond, mida juhib elukutseline muusikaraviterapeut ja kauaaegne pedagoog ning tema meeskonnaliikmed – arst-profülaktik ja dietoloog, neuroloog, üldarst, meditsiiniõed, sotsiaaltöötaja ja psühholoog, staažikad eripedagoogid, ravikehakultuuri ja hingamisravi spetsialist ning kogenud massöör.

          Rehabilitatsioonikeskuse "Doctor Music from Estonia OÜ" kordumatus ja unikaalsus seisneb selles, et ainult meie keskuses pakutakse aparaatse füsioteraapia uusimaid tehnoloogilisi lahendusi, mis korrigeerivad edukalt füsioloogilist seisundit ja psühhoemotsionaalset meeleolu ning mõjutavad ka vaimset arengut.

          Tere tulemast meie juurde! Ootame teid aadressil Pärna 24B, Kohtla-Järve, 30322, Eesti.

bottom of page